БРСМ-нафта звернулась до “Справедливості”

Підрозділ національної поліції Переяслав-Хмельницького району, а також особисто заступник начальника ГУНП в Київській області Козьяков Р.С. в даний час блокують роботу нафтобази Брсм_нафта, а саме рух автотранспорту біля неї.

Вони посилаються лише на якесь доручення, за яким ДФС доручила нац поліції охороняти громадський порядок коло об’єкту, на якому співробітники податкової проводили обшук ще в листопаді.
БРСМ звернулась до нас як до представників громадськості, до міжнародних організацій, до всіх громадян, з проханням допомогти проти бєзпрєдєлу поліції… Незаконні !! дії поліції можуть спровокувати громадянське протистояння з ветеранами АТО..!! Що призведе до ще більшої напруги в суспільстві і недовіри до робітників поліції…
Активісти ГО «Справедливість» висловили вимогу не блокувати незаконно рух транспорту, бо громадський порядок не порушується. Ці вимоги не сприймаються зовсім, чим посадові особи поліції провокують активістів ГО «Справедливість», які є колишніми бійцями батальйону «Донбас» та учасниками АТО до радикальних дій.
В діях очільників нац поліції є відверте перевищення повноважень та перешкоджання підприємницької діяльності.
За неперевіреною інформацією за даним наїздом на компанію стоїть депутат Пашинський, якому мало було скандалу з віджиманням “Житомирських ласощів”, так він тепер захотів віджати нафтову компанію… Бєспрєдєла більше не буде!!
Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *