Бійців «Армії Гідності» не залякати та не підкупити!

Бійців «Армії Гідності» не залякати та не підкупити!

Нові способи протидії активістам, бійцям «Армії Гідності» на Крюківщини!

Після останнього засідання сесії селищної ради (26 травня 2016 року), на якому було прийнято рішення про продаж чотирьох гектарів землі забудовникам, в Крюківщині розповсюдили обурливу інформацію про ветеранів АТО, бійців «Армії Гідності».

Нагадаю, що активістка Олена Цибульська звернулась до бійців «Армії гідності» та повідомила про те, що депутати селищної ради Крюківщини незаконно продають державну землю забудовникам!

Більш того, за місяць до засідання сесії селищної ради, в адміністрацію Крюківщини звертались ветерани АТО із заявами на отримання земельних ділянок… Ветеранам АТО також було відмовлено, але одночасно з цим, депутати дали згоду на отримання 4 Га землі невідомим громадянам…

На сесії 12 травня Олена Цибульська виступала на підтримку ветеранів АТО. Разом із бійцями «Армії гідності» активісти не дозволили «узаконити» депутатами сільської ради Крюківщини 4 Га землі!

Але з цього все тільки почалось, адже після сесії, Олені Цибульскій підпалили автомобіль. А на наступній сесії все ж таки прийняли це злощасне рішення!

На сьогодні по Крюківщині розповсюджується неправдива інформація від зрадливих журналістів, що бійці «Армії Гідності» продались! Що, мовляв на першій сесії запекло відстоювали свою позицію, а на другому засіданні взагалі не були присутні! «А це означало лише одне – АТОшники продались!»…

Але насправді ситуація склалась таким чином. Коли бійці «Армії Гідності» 26 травня прийшли на засідання сесії, селищний голова, прикриваючись міською спілкою ветеранів АТО, намагався спровокувати бійців «Армії Гідності». Використавши необізнаність місцевих ветеранів АТО проти бійців «Армії Гідності», селищний голова посприяв, щоб рішення було прийняте…

Але, ми, активісти, бійці «Армії Гідності» для того, щоб не провокувати бійку між побратимами не стали активно включатись в процес.  Ми неодноразово висловлювали свою позицію, яка і зараз є непохитною – корупція та свавілля влади недопустимі!  На сесії селищної ради діяли виключно в рамках правового поля. Адже зривати засідання сесії  є грубим порушенням законодавства.

Та це не означає, що ми залишимо все без контролю та закриватимемо очі на розкрадання землі!

Наша «пасивність» була викликана тим, що ми не хотіли втручатись в ситуацію, з якою не досконало ознайомлені!  Але нас не можна підкупити! Нас не можна налякати! З нами неможливо «домовитись»!

Якісь проплачені ЗМІ, які розкидають брехливі заяви про те що бійців «Армії Гідності» підкупили – мають відповісти за таке словоблуддя!

На даний момент конфлікт з місцевими АТОшниками ми владнали!

І всі разом не спинимось ні перед чим, якщо справа стосується несправедливості, свавілля влади та корупції!!

З повагою, Тарас Костанчук – керівник проекту «Армія Гідності»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *