Бійці ГО «Справедливості» продовжують свою діяльність в Херсоні

Погрози, хабарництво: спроби колишніх представників влади впливати на ситуацію в Олешківському районі і батогом, і пряником переростають в напружену ситуацію в районі.

Бійці ГО «Справедливості» продовжують свою діяльність в Херсоні і не покидають напризволяще людей, які втомились від свавілля місцевих чиновників – колишніх регіоналів. На сьогодні ситуація знову загострюється, адже заступник губернатора Херсонської області Євген Рищук (друг Журавка) ніяк не може змиритись із втратою контролю над райрадою Олешківського району. Відновлений на посаді, завдяки вчасному втручанню бійців «Справедливості», голова райради Райтаровскій принциповий і незалежний керівник! Він є незручним для Рищука, на відміну від слухняного Трембича і виконавчої Снігур… Нещодавно з’ясувалось, що ці особи повинні були забезпечити Рищуку позитивний результат виборів голови ОТГ, де Рищук себе вже давно бачив переможцем, а далі планував балотуватись на ВР.

Але оскільки ситуація змінилась, і на хід подій посприяло втручання активістів ГО «ВПО учасників АТО «Справедливість», які одразу відгукнулись на численні звернення громадян із проханням про допомогу, сьогодні невгамовні регіонали шукають способи помститись!

Напередодні березневого свята, Рищук організував банкет для наближених друзів і своїх «покровителів» на території власного кінного клубу «Grand Prix». Гості були навіть з Києва. Також зібралася місцева наближена «еліта» і губернатор. І ця сволота дозволяє собі святкування, в той час коли всі ми переживаємо не найкращі роки! Важкі роки для країни! Важкі для багатьох українців… А ті падлюки гуляли взагалі три дні!

Саме під час цього шабашу Рищук придумав план, як зняти Райтаровского і відновити Трембич, і взявся за реалізацією ідеї негайно! Впродовж цих днів до себе “на килим” викликали майже всіх депутатів райради, яким давалися чіткі вказівки про голосування за зняття Райтаровського з посади. Також в розмові (за інсайдерською інформацією) йшлося про те, що Київ «підтримує» таке рішення…

На сьогодні перед Рищуком стоїть головна мета – стати депутатом ВР, щоб продовжувати красти, але вже в масштабах країни! Зрозумілим є той факт, що за цим стоїть Журавко, який також зацікавлений в тому, щоб награбовані кошти йшли бойовикам в Л/ДНР.

Тож, до яких тільки методів не прибігали ці скоти: і вплив на підконтрольних депутатів з метою незабезпечення кворуму сесії, і спроби тиску на відновленого голову, і спроби внести розбрат в організації ветеранів АТО!

Більш того, через подібні перипетії депутати на сесії ніяк не можуть прийняти важливі соціальні питання для району! І це прикро чути, бо тим падлюкам взагалі наплювати на простих мешканців…

Але! Хочу вкотре наголосити, що бійці «Справедливості» всіма силами намагаються утримати справу під контролем!

Особисто я заявляю, що подібні методи регіоналів не зможуть дестабілізувати ситуацію в Херсонському регіоні! Журналісти, правоохоронні органи повинні звернути увагу на це свавілля… Сьогодні бійці “Справедливості” знаходяться в Херсонському регіоні і не дозволять реалізувати план Рищука-Журавко!

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *