Боротьба за справедливість в країні триває!

У ніч з 21го на 22ге травня в Бердянську підпалили машину активіста «Армії гідності», ветерана батальйону «Донбас».

Чоловік брав участь в акції протесту проти місцевого бізнесмену, власнику двох великих баз відпочинку на Бердянській Косі, між якими є законний прохід до моря та міських пляжів. Однак підриємець захотів об’єднати території між своїми курортними комплексами та почав зводити паркан з цегли просто на проході до моря. Це при тому, що сам прохід та ця ділянка землі занесена на кадастрову карту, як офіційний шлях до муніципального пляжу для людей. Також є рішення сесії міської ради, в якому чітко прописано, що цей прохід є офіційним і не може бути перекритий чи відданий у приватне користування як земельна ділянка.

a177d0ff578cc4d8f0c1f58759a4caf1

Місцеві мешканці та бійці “Армії Гідності” вийшли на акцію протесту, визвали правоохоронців. Міліціянти склали протокол про незаконне будівництво та розібрали стіну. Реакції не довелось чекати довго. І вночі невідомі підпалили  автомобіль одного з активних учасників акції протесту.

cab867559a6de652fed401d093fa9610

“Спочатку дуже чітко було чутно вибух, а вже потім машина зайнялась полум’ям. Пожежники виявили, що це був підпал! Ситуація критична, адже нещодавно у мене народилася дитина, тепер боюся за свою родину”, – говорить постраждалий АТОшник, який зараз перебуває на реабілітації після поранення ніг.

DSC00847 DSC00840

Цей випадок – уже другий за останній тиждень, коли активісти “Армії гідності” потерпають за свою активну позицію та діяльність, спрямовану на допомогу людям…

DSC_0614

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *