Активісти виявляють бандитські схеми у Херсоні

Активісти «Справедливості» розкрили злочинну схему, що годує ворогів – вилов риби і креветок та експорт задля фінансування сепаратизму!

Бійці ГО «Справедливість» та ветерани АТО Херсонщини продовжують виявляти бандитські схеми у регіоні. Так станом на 7 лютого було зафіксовано незаконний вилов креветки та осетрових. Награбоване з українських водоймищ добро, відправляється на чорний ринок за безцінь, чи варто казати що гроші йдуть тому, хто очолює схему? І як ми знаємо ця особа – славнозвісний Журавко, який знаходиться в РФ, а награбовані гроші направляє на розвиток сепаратизму в Херсонському регіоні та на фінансування бойовиків на сході.

Нагадаємо, що активісти «Справедливості» відправились в Херсонську область після того, як на гарячу лінію надійшов ряд звернень від громадян. Люди втомились, що їх обкрадають, обманюють, принижують!

В даний час громадські активісти «Справедливості» співпрацюють із правоохоронними органами та всіляко намагаються розкрити та зруйнувати існуючи корупційні схеми!

«Ми відстоюємо справедливість в нашій державі! Вороги України панувати тут не будуть!  Ми з хлопцями боремось із внутрішнім ворогом, який є хитрим, скритним та більш небезпечним ніж ті, хто знаходиться по той бік фронту!» – прокоментував ситуацію Тарас Костанчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *