Про нас

ГО «Військово-патріотичне громадське об’єднання учасників АТО «САРМАТ» було створено у 2014 році воїнами АТО, які пройшли крізь події Євромайдану та бойові дії на сході країни.

Костанчук Тарас – засновник та керівник ГО «ВПО учасників АТО «САРМАТ», командир штурмової групи батальйону “Донбас” у 2014 році.

Метою ГО «ВПО учасників АТО «САРМАТ» є захист інтересів звичайних громадян, боротьба з корумпованими чиновниками і правоохоронцями, злодіями-олігархами.

Організація має свої представництва у декількох містах України. У серпні 2015 року офіс «САРМАТ» було відкрито у Вишневому.

До складу організації, окрім військових, входять активісти, волонтери, представники громадськості та підприємці. Всього ВПОУ АТО “САРМАТ” налічує тисячі учасників і закликає до своїх лав усіх небайдужих громадян.

“Наша діяльність не дуже подобається чиновникам, але зрозуміла і близька простим громадянам. В той час, коли військові і добровольці ціною життя захищають державу на сході України, чиновники захищають тільки власні інтереси. Люстрація не відбулася – влада очистилася тільки заміною одних чиновників на інших, а іноді чиновники взагалі залишилися на своїх посадах”, – зазначає керівник ВПОУ АТО “САРМАТ” Тарас Костанчук

Facebook-сторінка громадського об’єднання учасників АТО “САРМАТ”