Ми хочемо знати відповідь, чому декілька десятків людей приречені на смерть?

Пані Уляна Супрун , яка ще 12 липня приєдналась до онкохворих та підтримала дії тих, хто вийшов на акцію протесту під Кабінет Міністрів України, навіть не прийшла на засідання бюджетного комітету вчора. Замість себе направила некомпетентного заступника, який крім того, що не володів точними даними по потребам хворих, він навіть не намагався виступити на їх захист та відстоювання інтересів!

На акції протесту Супрун завірила мене особисто, що робитиме все, щоб врятувати життя зневірених українців. Але її дії показали зворотну позицію!

Що далі? Далі ми не зупинимось! СТОЯТИ ОСТОРОНЬ, ЦЕ ОЗНАЧАЄ – БУТИ ЗА ОДНО З ЦИМИ ПАДЛЮКАМИ, які нахабно забирають гроші у тих, хто їх потребує! Більше за кошти, всі онкохворі потребують надії!

Пане, Volodymyr Groysman, пані Супрун, ми не залишимо цю ситуацію просто так! За свої слова треба відповідати!
Наш побратим Олексій Древаль загинув в Іловайському котлі через бездіяльність військового керівництва. Його племінниця Наталка Ященко помирає через бездіяльність сьогоднішньої влади: уряду, депутатів, очільників МОЗ! Тож, ми прийдемо до вас та запитаємо чому так відбувається!? Ми хочемо знати відповідь, чому декілька десятків людей разом з Наталкою приречені вами на смерть? Чекайте нас у гості…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *