Хроніка подій 2014 року:

Три роки тому наші побратими проходили навчання в с. Нові Петрівці. Сюжет телеканалу ICTV, в якому фігурують «Бішут», «Лекс», «Мігель» та «Миротворець».

13140652_1078541488885093_823076418_n

На сьогодні Тарас Костанчук, позивний «Бішут» – є головою ГО «ВПО учасників АТО «Справедливість».
В травні 2014 року відправився на Донбас, де вступив у підрозділ «чорних чоловічків». З червня 2014 року прибув на тренувальну базу в селище Н.Петрівці для того, щоб тренувати добровольців, згодом вступив до лав добровольчого батальйону «Донбас», та відправився в зону бойових дій разом із побратимами.
Пройшов бойовий шлях від Артемівська, через Попасну, Лисичанськ, Мар’їнку, до Іловайську. Під час подій в Іловайську потрапив в оточення. Отримав серйозне поранення в голову і контузію.

«Мігель» – ветеран батальйону «Донбас». Пройшов через найгарячіші точки АТО. Сьогодні веде службу в рядах правоохоронних органів.

Максим Фіногин, (Maxim Finogin )позивний «Лекс» – ветеран батальйону “Донбас”. Пройшов Попасну, Мар’їнку, Артемівськ, Іловайськ.
Сьогодні Максим – є активістом ГО «ВПО учасників АТО «Справедливість».

Кузьмін Дмитро, позивний “Миротворець” – служив в батальйоні “Донбас”. Загинув під час виконання бойового завдання поблизу Красноармійська у Донецькій області. До Революції Гідності працював фотографом, полюбляв мандрувати… Але події в країні не залишили Дмитра байдужим, чоловік залишив все, щоб зберігати цілісність держави!

“Три роки тому все починалось з «роботи» чорними чоловічками. Наша місія не повинна була перерости у війну, але нажаль! Тоді ніхто з нас навіть і не думав через які події доведеться пройти… з ким стати братами навік, а кого втратити назавжди…” – Тарас Костанчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *