7 років покарання за 49 втрачених життів патріотів.. справедливий вирок?!

Назарова приговорили до 7 років в’язниці. Чи достатня ця міра покарання для того, хто згубив життя майже півсотні українців?

Як людина, яка пройшла через страшні події на сході і втрачала побратимів в цій страшній війні, я наголошую, що цей вирок несправедливий! Не припустиме співвідношення терміну покарання до заподіяного зла!

Покарання, згідно з  ч.3 ст. 425 ККУ «Недбале ставлення до військової служби» передбачає позбавлення волі, але оскільки цей вирок не остаточний, можна спрогнозувати, що захист Назарова подасть на апеляцію і ймовірно йому можуть “скинути” ще кілька років… А ще ймовірно те, що потім взагалі можуть відпустити за хорошу поведінку!  

Пом’якшувальною обставиною, як деякі кажуть, є те, що у нас на початку цих подій в країні генерали, ще не були генералами, а військові не були військовими! Так, хлопці, які йшли в добровольчі батальйони, йшли на вірну загибель, не були професійними військовими, вони ними становились з часом. Але хочу наголосити, що Назаров був у званні генерала на той момент! Він професійний військовий, який повинен був бути готовий до будь-якого розвитку подій, адже все життя він готувався до оборони своєї країни, як професійний військовий!  І тому це в жодному разі не може бути пом’якшувальною обставиною!

Так, це перший генерал, якого визнали винним. Але не забуваймо, що на черзі ще інші генерали, які також проявляли свою бездіяльність, безвідповідальність та непрофесійність у цій війні! Вони також повинні бути покараними! Адже на них відповідальність за тисячі смертей, за невинні жертви, яких можна було уникнути просто взявши на себе відповідальність!

Ми не забуваємо про Іловайський котел, про Дебальцеве, про Савур-Могилу!

Ми давали клятву загиблим побратимам боротись за нашу Україну! Ми боремось!

Слава Україні!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *