ВІЙСЬККОМАТ ВИМАГАЄ ВІД БАТЬКА ПОВЕРНУТИ ПОСВІДЧЕННЯ ЗАГИБЛОГО СИНА

Ще одна дика історія про те, як наша держава піклується про наших добровольців. Фактично це історія про нашого побратима, бійця батальйону Донбас, який вже загинув.

Про те, як його батькові пропонують зараз повернути документи, що засвідчують те, що він був добровольцем, воював і загинув за нашу країну.
http://www.ex.ua/757435193523
Почитайте цей документ, де наша номенклатура із збройних сил пропонує батькові загиблого героя повернути посвідчення. Крім того, що вони в нього забирають посвідчення, вони ще повідомляють всі соціальні служби про те, що цей герой вже не герой, батько цього героя не має права отримувати ніякі виплати і пільги за свого сина. Пояснюють вони це тим, що щось наплутали в документах, неправомірно видали йому посвідчення про те, що його син загинув за Батьківщину, і пропонують йому знову піти в інші номенклатури інших міністерств, і там знову отримати таке посвідчення.
Цим ми вкотре повертаємося до нашої проблеми, яку ми підняли в нашій петиції до Президента.
https://petition.president.gov.ua/petition/10141
Я вас прошу підтримати цю петицію, тому що в ній ми вимагаємо прирівняти всіх добровольців, всіх резервістів, які незаконно були відправлені в зону проведення АТО, до військовослужбовців. Щоб такі абсурдні ситуації більше не могли повторюватись, щоб батьки, діти, дружини наших загиблих Героїв не бігали по військкоматах, не бігали по чиновниках і не добивались того, що їм і так належить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *